Sverige

Jonas Algotsson – VD

Telefon:+ 46 70 629 97 02
Mail:jonas.algotsson@cablecup.com

Nillus Eriksson –

Återförsäljare Stockholm

Mail: nillus@cablecup.com

Kontakta oss

Funderar du på hur man hänger upp en lampa i snedtak? Eller hur mycket sladd som får plats inuti en CableCup? Skicka ett meddelande till oss om du har funderingar kring din belysning.



Internationella Representanter

Australien –

André Rossi

Mail: andre@tryde.com.au

Belgien – 

Eve Van Dyck 

Mail: eve@zangra.com

Danmark elgrossit – 

Jimmy Fugl

Mail: jimmy@tbi.dk

Norge Nordtröndelag – 

Thomas Ligaard

Mail:thomas.ligaard@belid.no

Norge Vestlandet – Sör – Tröndelag – 

Synnøve M Leirvik

Mail:syvonne@leirviksagenturer.no

Norge Östlandet – 

Mari Ralbring

Mail:mari.ralbring@me.com

Italien – 

Giovanni Aita

Mail:giovanni.aita@libero.it

Tyskland – 

Thomas Kettnaker

Mail: thomas@stylux.eu

Tyskland – 

Sebastian

Mail: sebastian@stylux.eu

Nederländerna – 

Snoerboer

Mail:info@snoerboer.nl

Besök oss